| Weight | 1420 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4690 × 1790 × 1425 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo 200PS |
| Gear Box | 7-DCT |
| Model | 270T N Line GLX Elite, 270T N Line DLX Lux, 270T N Line TOP Flagship |
| Brand Origin | Korea |
| Vehicle Type | Sedan |
| Drive Mode | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Gear Box | Automatic |
| Powertrain | |
| Car Size | Compact |
Hyundai LaFesta
Price range: $22,719 through $25,338
All videos and pictures are copyrighted by Beijing Hyundai Automobile Co., Limited
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.