–
Jetour Shanhai L9
Zakres cen: od $24,797 do $27,955
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 1870-1922 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4911 × 1925 × 1784 mm |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmisja | 2-DHT |
| Battery | LFP-19.43Kwh |
| Electric Motor | Single-271PS |
| Seater | 5-Seater, 6-Seater, 7-Seater |
| Model | Elite, Deluxe, Flagship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Car Size | Full Size and Executive |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.