–
Jetour Dashing
Zakres cen: od $11,442 do $20,935
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 1484-1530 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4590 × 1900 × 1685 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2026 |
| Engine | 1.5T-156PS, 1.5-184PS |
| Transmisja | 6-DCT, 7-DCT, 6-MT |
| Model | Elite, Deluxe, Black Knight, Flagship, Youth Comfort, Youth Eliete, Youth Deluxe |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Car Size | Compact |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.