–
Jetour Dashing
Hintaluokka: $11,442 - $20,935
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Paino | 1484-1530 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4590 × 1900 × 1685 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2026 |
| Engine | 1.5T-156PS, 1.5-184PS |
| Voimansiirto | 6-DCT, 7-DCT, 6-MT |
| Model | Elite, Deluxe, Black Knight, Flagship, Youth Comfort, Youth Eliete, Youth Deluxe |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Ajotila | 2WD |
| Car Size | Compact |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.