| Waga | 2320-2475 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4925 × 1950 × 1680 mm |
| Wheelbase | 3000 mm |
| Model Year | 2025 |
| Tryb jazdy | AWD, RWD |
| Electric Motor | Single – 344PS, Dual – 619PS |
| Battery | LFP-75kwh, LFP-85kwh, NCM-111kwh |
| Model | 520 Max, 605 Max, 565 Ultra, 730 Max, 680 Ultra |
| Pochodzenie marki | Korea |
| Typ pojazdu | SUV |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Hongqi Tiangong 08
Zakres cen: od $36,060 do $51,098
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.