| Waga | 1140-1180 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4510 × 1750 × 1470 mm |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2019 |
| Engine | 1.6L – 123PS |
| Transmisja | 6-MT, 6-AT |
| Model | Comfort, Trendline, Comfort Sunroof, Comfort Connection |
| Pochodzenie marki | Korea |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
KIA Forte
Zakres cen: od $13,226 do $17,154
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.