| Vægt | 1140-1180 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4510 × 1750 × 1470 mm |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2019 |
| Engine | 1.6L – 123PS |
| Transmission | 6-MT, 6-AT |
| Model | Comfort, Trendline, Comfort Sunroof, Comfort Connection |
| Brand Oprindelse | Korea |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
KIA Forte
Prisinterval: $13,226 til $17,154
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.