| Waga | 2450 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4949 × 1950 × 1725 mm |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 139PS |
| Transmisja | E-CVT |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Model | Flagship 7 Seater, Flagship 6 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Denza N8
Zakres cen: od $48,090 do $49,143
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.