| Weight | 2450 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4949 × 1950 × 1725 mm |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 139PS |
| Overføring | E-CVT |
| Kjøremodus | 4WD |
| Model | Flagship 7 Seater, Flagship 6 Seater |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Intermediate |
Denza N8
Price range: $48,090 through $49,143
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.