| Waga | 1275-1360 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4195 × 1811 × 1573 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Battery | LFP-29.48Kwh, LFP-41.28Kwh |
| Electric Motor | Single – 79PS, Single – 122PS |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Model | 310 Love, 310 Share, 420 Love, 420 Share |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Chery QQ3
Zakres cen: od $9,641 do $12,915
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.