| Vægt | 1275-1360 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4195 × 1811 × 1573 mm |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Battery | LFP-29.48Kwh, LFP-41.28Kwh |
| Electric Motor | Single – 79PS, Single – 122PS |
| Kørselstilstand | 2WD |
| Model | 310 Love, 310 Share, 420 Love, 420 Share |
| Brand Oprindelse | China |
| Køretøjstype | Sedan |
| Kørselstilstand | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Chery QQ3
Prisinterval: $9,641 til $12,915
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.









Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.