| Waga | 1500-1585 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4699 × 1890 × 1660 mm |
| Wheelbase | 2795 mm |
| Model Year | 2023 Blue Whale, 2022 Blue Whale |
| Engine | 1.5 Turbo – 188PS, 2.0 Turbo – 233PS |
| Transmisja | 7-DCT, 8-AT |
| Model | Comfort, Prestige, Leading, Urban, Navi, Mobility, Boundless |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Changan Oshan Z6
Zakres cen: od $16,352 do $22,572
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.