| Waga | 1240-1340 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4730 × 1820 × 1505 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2022 Plus, 2023 |
| Engine | 1.6L- 128PS GDI, Blue Whale 1.4 Turbo – 160PS GDI |
| Transmisja | 5-MT, 7-DCT, CVT |
| Model | Elite, Deluxe, Prestige, Flagship |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic, Manual |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Changan EADO
Zakres cen: od $11,932 do $17,007
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.