| Waga | 2130 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4881 × 1960 × 1690 mm |
| Model Year | 2026, 2024 |
| Wheelbase | 2915 mm |
| Engine | 1.5 Turbo – 170PS |
| Transmisja | 4-DHT |
| Battery | NCM-35Kwh |
| Electric Motor | Single – 313PS |
| Model | Max 4WD Long Range, Max 4Wd Black Knight, 2WD Long Range |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | AWD, FWD |
| Expenditure | Luxury |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
WEY Mocha DHT PHEV
Zakres cen: od $30,412 do $39,088
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.