| Waga | 1275-1344 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4680 × 1825 × 1490 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 120PS, 1.5 Turbo – 156PS |
| Transmisja | CVT |
| Model | Shape Plus, Comfort Plus, New Motion, Sheik Youth Editon, Sheik Sport |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Compact |
Chery Arrizo 5 Plus
Zakres cen: od $12,260 do $19,626
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.