| Ağırlık | 1275-1344 kg |
|---|---|
| Boyutlar | 4680 × 1825 × 1490 mm |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5L – 120PS, 1.5 Turbo – 156PS |
| Şanzıman | CVT |
| Model | Shape Plus, Comfort Plus, New Motion, Sheik Youth Editon, Sheik Sport |
| Marka Menşei | China |
| Araç Tipi | Sedan |
| Sürüş Modu | FWD |
| Expenditure | Budgeted, Main Stream |
| Şanzıman | Automatic |
| Güç Aktarma Organları | |
| Car Size | Compact |
Chery Arrizo 5 Plus
Fiyat aralığı: $12,260 - $19,626
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Değerlendirme yazabilmek için oturum açmalısınız.






Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.