| Waga | 1503-1604 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4935 × 1875 × 1500 mm |
| Wheelbase | 2945 mm |
| Model Year | 2023, 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 190PS EcoBoost 180, 2.0 Turbo – 238PS EcoBoost 245 |
| Transmisja | 8-AT |
| Model | Modern, Comfort, Deluxe, Premium, ST-Line |
| Pochodzenie marki | United States |
| Typ pojazdu | Sedan |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Ford Mondeo
Zakres cen: od $24,520 do $35,487
All pics are copyrighted by Changan Ford Auto Co., Ltd
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.



















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.