–
Jetour Dashing i-DM
Zakres cen: od $22,541 do $25,549
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Waga | 1800-1810 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4590 × 1900 × 1690 mm |
| Wheelbase | 2720 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Transmisja | 3-DHT |
| Battery | LFP-19.27Kwh |
| Electric Motor | Single-170PS |
| Model | Flash, Flash01, Flash02 |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Tryb jazdy | 2WD |
| Car Size | Compact |
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.





















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.