| Waga | 1755-1820 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4785 × 1905 × 1700 mm |
| Wheelbase | 2870 mm |
| Model Year | 2025, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 252PS |
| Transmisja | 8-AT |
| Tryb jazdy | 2WD, 4WD |
| Model | Joy Pro, Comfort Pro, Leading Pro, Mysterious Shadow |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Intermediate |
Hongqi HS5
Zakres cen: od $30,085 do $40,888
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.






Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.