| Weight | 1217-1239 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4393 × 1766 × 1539 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 1.6L – 122PS |
| Overføring | CVT |
| Model | Cool, Smart, Prestige |
| Varemerke Opprinnelse | Japan |
| Kjøretøytype | Hatchback |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Nissan Tiida
Price range: $14,715 through $22,245
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.