| Vægt | 1217-1239 kg |
|---|---|
| Størrelse | 4393 × 1766 × 1539 mm |
| Wheelbase | 2700 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Engine | 1.6L – 122PS |
| Transmission | CVT |
| Model | Cool, Smart, Prestige |
| Brand Oprindelse | Japan |
| Køretøjstype | Hatchback |
| Kørselstilstand | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmission | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Nissan Tiida
Prisinterval: $14,715 til $22,245
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
Du skal være logged in for at afgive en anmeldelse.






Anmeldelser
Der er endnu ikke nogle anmeldelser.