| Weight | 1930-2115 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4871 × 1862 × 1500 mm |
| Wheelbase | 2870 mm |
| Model Year | 2022 |
| Battery Capacity – kWh | 63.87 – kWh, 83.49 – kWh |
| Electric Motor | Single – 204PS, Dual – 408PS |
| Kjøremodus | 2WD, AWD |
| Model | 555Km Deluxe, 555Km Prestige, 705Km Long Range, 600Km Performance |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Sedan |
| Kjøremodus | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
ORA Lighting Cat
Price range: $28,541 through $40,571
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.