–
Jetour Shanhai L7
Price range: $22,526 through $34,256
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Weight | 1818-1841 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4749 × 1900 × 1720 mm |
| Wheelbase | 2745 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T-156PS |
| Overføring | 2-DHT |
| Battery | LFP-18.37Kwh |
| Electric Motor | Single-271PS |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | Comfort, Joy, Modern |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Kjøremodus | 2WD |
| Car Size | Intermediate |
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.