| Weight | 1420-1444 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4400 × 1830 × 1588 mm |
| Wheelbase | 2630 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 156PS, 1.6 Turbo – 197PS |
| Overføring | CVT, 7-DCT |
| Model | Trendy, Trendy Plus, Trendy PRO, New Motion, Trendy Max |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Chery Omoda
Price range: $13,078 through $17,989
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.