| Weight | 2470 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5145 × 1970 × 1805 mm |
| Wheelbase | 3045 mm |
| Model Year | 2025 |
| Drivlinje | PHEV 1.5T 156PS |
| Battery | LFP-20.39kwh |
| Electric Motor | Single-272PS |
| Model | 1060 Navi, 1060 Navi Pro |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | MiniVan |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
BYD M9
Price range: $34,556 through $37,564
You must be logged in to post a review.


















Reviews
There are no reviews yet.