| Weight | 1840-1990 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4450 × 1836 × 1572 mm |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity – kWh | NCM-66kWh, LFP-49kwh |
| Electric Motor | Single – 272PS, Dual – 428PS |
| Kjøremodus | RWD, AWD |
| Model | 5 Seater, 5 Seater Long Range, 4 Seater Magic Cubic, 5 Seater Sport, 4 Seater Magic Cubic |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Compact |
Zeekr X
Price range: $22,406 through $29,925
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Zeekr Intelligence Technology Co., Limited.
You must be logged in to post a review.






Reviews
There are no reviews yet.