| Weight | 2150-2240 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4818 × 1912 × 1580 mm |
| Wheelbase | 2954 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity | LFP 65.0 – kWh, NCM 79.7 – kWh |
| Electric Motor | Single – 245PS, Dual – 287PS |
| Kjøremodus | FWD, AWD |
| Model | Smart, Prestige, GS Edition, GS Long Range AWD |
| Kjøretøytype | SUV |
| Kjøremodus | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Varemerke Opprinnelse | United States |
| Drivlinje | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Buick E4
Price range: $24,045 through $34,571
All pics and videos are copyrighted by SGM.
You must be logged in to post a review.
You may also like…

Cadillac LYRIQ
Price range: $44,767 through $63,113 Select options This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page






















Reviews
There are no reviews yet.