| Weight | 1510-1540 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4270 × 1850 × 1575 mm |
| Wheelbase | 2750 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-34.8Kwh, LFP-44.1Kwh |
| Electric Motor | Single – 136PS |
| Model | 330 Glory, 330 Starry, 420 Comfort, 420 Deluxe, 420 Prestige |
| Varemerke Opprinnelse | China |
| Kjøretøytype | Hatchback |
| Kjøremodus | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Overføring | Automatic |
| Drivlinje | |
| Car Size | Economy and Small |
AION UT
Price range: $10,496 through $15,308
All videos and pics are copyrighted by GAC Group.
You must be logged in to post a review.

















Reviews
There are no reviews yet.