| Paino | 2555-2630 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5293 × 1988 × 1785 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 3160 mm |
| Model Year | 2024 |
| Battery Capacity | LFP – 84.5kWh, NCM – 101.5kWh |
| Electric Motor | Single – 320PS, Dual – 503PS |
| Model | 610 Long Range Pro, 702 Extended Long Range Pro, 702 Extended Long Range Max, 640 AWD Performance Max |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | MiniVan |
| Ajotila | AWD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Xpeng X9
Hintaluokka: $54,105 - $63,128
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.



















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.