| Paino | 1851-1865 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4681 × 1840 × 1730 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2706 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.5 Turbo – 144PS |
| Electric Motor | Dual – 340PS |
| Voimansiirto | Single Speed Gear Reduction |
| Model | AWD – Deluxe, AWD – Premium |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Nissan X-Trail e-Power
Hintaluokka: $31,083 - $32,720
All videos and pictures are copyrighted by Nissan China.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.








Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.