| Paino | 1590-1763 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4773 × 1852 × 1395 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2791 mm |
| Model Year | 2023 |
| Engine | 1.4 Turbo – 150PS 430PHEV |
| Battery Capacity - kWh | 13 – kWh |
| Voimansiirto | 6-DSG |
| Model | Prestige, Flagship |
| Merkki Alkuperä | German |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Volkswagen Tiguan L PHEV
Hintaluokka: $42,730 - $44,530
All videos and pictures are copyrighted by SAIC Volkswagen Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.