| Paino | 1504-1664 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4550 × 1855 × 1655 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2670 mm |
| Model Year | 2021 |
| Engine | 2.0L – 165PS, 1.6 Turbo 177PS |
| Voimansiirto | 6-AT, 7-DCT |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Comfort, Luxury, Rejuvenation |
| Merkki Alkuperä | Korea |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
KIA KX5
Hintaluokka: $26,648 - $31,395
All videos and pictures are copyrighted by Yueda KIA Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.