| Paino | 2500 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5078 × 1934 × 1905 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2850 mm |
| Model Year | 2025, 2024, 2023 |
| Engine | 2.0 Turbo – 252PS |
| Voimansiirto | 3-DHT, 9-AT |
| Battery Capacity – kWh | NCM-59.05kwh, NCM-37.1kWh |
| Electric Motor | Dual -619PS, Single – 163PS |
| Ajotila | 4WD |
| Model | Hi4-Z, Hi4-Z Red Limited, Hi4-T Black Knight, Hi4-T |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
TANK 500 PHEV
Hintaluokka: $50,376 - $54,707
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.