| Paino | 1860-1880 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4778 × 1892 × 1666 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2908 mm |
| Model Year | 2023, 2022 Facelift |
| Engine | 2.0 Turbo – 190PS 40TFSI, 2.0 Turbo – 245PS 45TFSI, 2.0 Turbo – 252PS 45TFSI |
| Voimansiirto | 7-DSG |
| Ajotila | 4WD quattro |
| Model | Modern, Deluxe, Prestige, RS Burning Set |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Merkki Alkuperä | German |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Audi Q5L Sportback
Hintaluokka: $70,515 - $81,825
All videos and pictures are copyrighted by FAW Volkswagen Auto Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.