| Paino | 1297-1385 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4662 × 1797 × 1445 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2726 mm |
| Model Year | 2023, 2022, 2020 |
| Engine | 1.5L – 117PS, 2.0L – 158PS |
| Voimansiirto | 6-AT, 6-MT |
| Model | Beauty, Joy, Energetic, Dazzle, Elegance, Glory, Prestige, Premium, Shape, Smart, X Compression Ignition Premium, Elegance Black, Glory Black, Smart Black, Premium Black |
| Merkki Alkuperä | Japan |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic, Manual |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Mazda 3-Axela
Hintaluokka: $14,715 - $27,810
All videos and pics are copyrighted by Changan Mazda Auto Co., Limited
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.