–
Jetour X70 Plus
Hintaluokka: $18,644 - $22,408
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
| Paino | 1548-1612 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4749 × 1900 × 1720 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2745 mm |
| Model Year | 2026 |
| Engine | 1.5T-156PS, 1.5T-184PS |
| Voimansiirto | 6-DCT, 7-DCT |
| Ajotila | 2WD |
| Seater | 5-Seater, 7-Seater |
| Model | Comfort, Elite, Elite+, Deluxe, Flagship |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.













Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.