| Paino | 1520-1720 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4653 × 1886 × 1730 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2738 mm, 2680 mm |
| Model Year | 2023, 2022, 2021 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS, 1.5 Turbo – 154PS, 1.5 Turbo – 184PS, 2.0 Turbo – 211PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 2-DHT |
| Model Sub Group | China Trend 1.5T Auto, 3rd Gen. 1.5T DHT, 3rd Gen. 1.5T Auto, 3rd Gen. 2.0T Auto |
| Ajotila | 2WD, 4WD |
| Model | Urban, Champion, Plus, Pro, Max, Supreme + |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Haval H6
Hintaluokka: $16,562 - $26,291
All videos and pics are copyrighted by Great Wall Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.