| Paino | 1215-1285 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4135 × 1805 × 1570 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2650 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-30.12Kwh, LFP-40.16Kwh |
| Electric Motor | Single-79PS, Single – 116Ps |
| Ajotila | FWD |
| Model | 310Km Youth, 310Km Dream, 410Km Freedom, 410Km Explore, 410Km Explore + |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Economy and Small |
Geely Starwish
Hintaluokka: $11,262 - $16,008
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.