| Paino | 2042 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4770 × 1895 × 1689 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2845 mm |
| Model Year | 2022 |
| Engine | 1.5 Turbo – 150PS |
| Voimansiirto | 3-DHT |
| Battery Capacity - kWh | 41.2 – kWh |
| Electric Motor | Single – 146PS |
| Model | 1.5T DHT PHEV Perfection, 1.5T DHT PHEV Flagship |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Monjaro (Xingyue) L PHEV
Hintaluokka: $36,045 - $38,150
All videos and pics are copyrighted by Zhejiang Geely Holding Co., Ltd
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.