| Paino | 1725-1870 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4820 × 1890 × 1480 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2900 mm |
| Model Year | 2024, 2023 |
| Voimansiirto | REEV 1.5L-95PS, BEV |
| Battery Capacity - kWh | LFP 18.99kWh, LFP 28.39kWh, LFP 58.89kWh, LFP 66.8kWh, LFP 79.97kwh, LFP 58.1kwh |
| Electric Motor | Single – 238PS, Single – 218PS, Single -258PS |
| Ajotila | RWD |
| Model | 135 Pro Honor, 135 Plus Honor, 200 Max Black Knight, 530 Plus, 530 Max, 530 Max Black Knight, 530 Business, 610 Max, 200 Max, 705 Max, 515 Max |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Deepal SL03
Hintaluokka: $21,038 - $31,564
All videos and pics are copyrighted by Changan Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.