| Paino | 1500-1620 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4765 × 1837 × 1495 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2718 mm |
| Model Year | 2023 Champion DM-i |
| Engine | 1.5L – 110PS |
| Voimansiirto | E-CVT |
| Battery Capacity – kWh | 8.32 – kWh, 18.32 – kWh |
| Model | 55Km Leading, 55Km Transcend, 120Km Leading, 120Km Transcend, 120Km Excellence |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
BYD QIN Plus PHEV
Hintaluokka: $15,008 - $21,925
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.