| Paino | 1995-2265 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4605 × 1900 × 1720 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2745 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery Capacity | LFP-65.28Kwh, LFP-72.96Kwh, LFP-78.72Kwh |
| Electric Motor | Single-218PS, Dual-422PS |
| Model | 501Km RWD Pro, 501KM RWD Max, 501Km AWD Max, 501Km AWD Ultra, 501Km AWD Drone |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Merkki Alkuperä | China |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
BYD Formula Leopard Ti-3
Hintaluokka: $20,120 - $29,143
All videos and pics are copyrighted by BYD Auto Industrial Corp.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.