| Paino | 1718-1850 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4675 × 1910 × 1660 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity - kWh | 53.87 – kWh, 67.12 – kWh |
| Electric Motor | Single – 184PS, Single – 211PS |
| Ajotila | RWD |
| Model Sub Group | 412Km, 512Km |
| Model | Air, Pro, Max, Ultra |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | Sedan |
| Ajotila | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Chery EQ7
Hintaluokka: $19,534 - $25,549
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.






Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.