| Greutate | 1718-1850 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 4675 × 1910 × 1660 mm |
| Wheelbase | 2830 mm |
| Model Year | 2023 |
| Battery Capacity - kWh | 53.87 – kWh, 67.12 – kWh |
| Electric Motor | Single – 184PS, Single – 211PS |
| Modul Drive | RWD |
| Model Sub Group | 412Km, 512Km |
| Model | Air, Pro, Max, Ultra |
| Marca Origine | China |
| Tipul de vehicul | Sedan |
| Modul Drive | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisie | Automatic |
| Grupul motopropulsor | |
| Car Size | Intermediate |
Chery EQ7
Interval de prețuri: $19,534 până la $25,549
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Trebuie să fii autentificat pentru a publica o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.