| Paino | 1810-1870 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4770 × 1905 × 1685 mm (millimetri) |
| Model Year | 2026 |
| Wheelbase | 2785 mm |
| Engine | PHEV .5L-112PS |
| Transmission | 1-DHT |
| Battery | LFP-18.4Kwh, LFP-29.8LKwh |
| Electric Motor | Single-238PS |
| Model | 130Km Explore, 225Km Explore+, 225Km Starship |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Geely Galaxy M7
Hintaluokka: $22,883 - $25,666
All videos and pics are copyrighted by Geely Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.