| Paino | 2320-2440 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4860 × 1935 × 1602 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2940 mm |
| Model Year | 2025 |
| Battery | LFP-91.3Kwh |
| Electric Motor | Single-313PS, Dual-530PS |
| Model | 702 Smart Drive Dual Laser Glory, 702 Smart Drive Dual Laser Hunting, 630 AWD Dual Laser Flagship |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | AWD, RWD |
| Expenditure | Luxury |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto |
Denza N7
Hintaluokka: $42,525 - $47,436
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.