| Paino | 2365 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 5060 × 1950 × 1760 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 160PS |
| Voimansiirto | 1-DHT |
| Battery | NCM-44.5Kwh |
| Electric Motor | Dual – 340PS |
| Model | Max 5 Seater, Max 6 Seater, Ultra 5 Seater, Ultra 6 Seater |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trumpchi S9
Hintaluokka: $34,571 - $39,083
All videos and pics are copyrighted by GAC Motor Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.























Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.