| Waga | 2365 kg |
|---|---|
| Wymiary | 5060 × 1950 × 1760 mm |
| Wheelbase | 2930 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5 Turbo – 160PS |
| Transmisja | 1-DHT |
| Battery | NCM-44.5Kwh |
| Electric Motor | Dual – 340PS |
| Model | Max 5 Seater, Max 6 Seater, Ultra 5 Seater, Ultra 6 Seater |
| Pochodzenie marki | China |
| Typ pojazdu | SUV |
| Tryb jazdy | 4WD |
| Expenditure | Main Stream |
| Transmisja | Automatic |
| Układ napędowy | |
| Car Size | Full Size and Executive |
Trumpchi S9
Zakres cen: od $34,571 do $39,083
All videos and pics are copyrighted by GAC Motor Group.
Musisz się zalogować, aby dodać opinię.























Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.