| Paino | 1656-1811 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4706 × 1967 × 1845 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2810 mm |
| Model Year | 2025 |
| Engine | 1.5T – 184PS, 2.0T – 254PS |
| Voimansiirto | 7-DCT, 8-AT |
| Ajotila | FWD, 4WD |
| Model | Explore, Explore +, Discover, Moon Goddess, Cross, XWD Cross, XWD Conquer |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | 4WD, FWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Intermediate |
Jetour Freeman
Hintaluokka: $20,444 - $25,355
All videos and pics are copyrighted by Chery Auto Group.
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.

















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.