| Paino | 1720-1790 kg (kilogramma) |
|---|---|
| Mitat | 4620 × 1900 × 1600 mm (millimetri) |
| Wheelbase | 2880 mm |
| Model Year | 2026 |
| Voimansiirto | REEV 1.5L 98PS, BEV |
| Battery Capacity | LFP-28.39kwh, LFP-56.12kwh, LFP-68.82kwh |
| Electric Motor | Single-272PS, Single-238PS |
| Model | 215Max, 520 Lite, 520 Plus, 520 Max, 620 Plus, 520 Ultra, 620 Max, 620 Ultra |
| Merkki Alkuperä | China |
| Ajoneuvon tyyppi | SUV |
| Ajotila | RWD |
| Expenditure | Main Stream |
| Voimansiirto | Automatic |
| Voimansiirto | |
| Car Size | Compact |
Deepal S05
Hintaluokka: $17,579 - $22,541
Sinun on kirjauduttava sisään kun haluat kirjoittaa arvioinnin.





















Arviot
Tuotearvioita ei vielä ole.